09

Tem

SpeedUpLeader

SpeedUp Ürünlerinin en küçüğü olan SpeedUpLeader, TCP trafiğini hızlandıran ve taşınabilir bir LAN cihazıdır. SpeedUpLeader, oyuncular, ev/küçük ofis kullanıcıları ve iş insanları gibi bireysel kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Upload TCP trafiğini 100 Mbit’a kadar hızlandırır. SpeedUpLeader bir yıllık lisansla satılmaktadır.

 

Yüksek Bant Genişliği Performansı, Eşsiz Hız!

Bant genişliği darboğaz oluşumlarında WAN trafiğini en yüksek performansla hızlandırır.

 

SpeedUpLeader İnternet hızlandırıcı ağ cihazı internet trafiğinde hız ve gecikme sorunlarından etkilenen Gamerlar ve bireysel kullanıcılar için geliştirilmiş, taşınabilir en küçük yerel ağ (LAN) cihazıdır.

 

SpeedUpLeader Layer4 WAN Accelerator, işletim sisteminden bağımsız olarak gönderici bilgisayarların internet trafiğinde karşılaştığı bant genişliği darboğaz ve tıkanıklık sorunlarını (PCT & EPO & TPE) Patentli rakipsiz teknolojisiyle ortadan kaldırarak bilinen tüm çözümlerden daha üstün internet deneyimi sunar.

 

SpeedUpLeader İnternet hızlandırıcı ağ cihazı tüm bilgisayarların işlemci ve throughput performansına maksimum verim kazandırarak hız ve gecikme sorunlarından etkilenen oyun dünyasındaki Gamerlar ve bireysel kullanıcılar için geliştirilmiş en yüksek hız performansı sunan, global pazarda rakipsiz WAN hızlandırıcı ağ cihazıdır. SpeedUpLeader internet hızlandırıcı ağ cihazı, kullanıcıların LAN ve WiFi trafiğini eş zamanlı destekleyen akıllı ve üstün teknoloji sunan tek çözümdür.

 

SpeedUpLeader yatırımı, sürekli artan bant genişliği maliyetini ve sistem yenileme yatırımlarından yüksek tasarruf sağlar. Kazandırdığı ekonomik katma değer ve rakipsiz teknoloji kazanımı ile yatırım maliyetinin en kısa sürede geri dönüşünü sağlar. Tayftech

 

speedupleader