Vinchin Backup & Recovery

VMware Yedeklerinizi Almanın En Kolay Yolu

* 60 Günlük Deneme Sürümü (Sınırsız Enterprise Sürümü)

* Kredi kartına gerek yok

* 10 dakika içinde başlayın

Vinchin Backup Nedir ?

VinchinBackup & Recovery, Yeni nesil yedekleme çözümüdür. Bir çok sanallaştırma platformu ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Uygun maliyetli yeni nesil yedekleme çözümüdür. Verilerin güvenle yedeklenmesini alarak hizmet vermiş olduğu şirketlerin güvende olmasını sağlar. Kullanıcı dostu kolay arayüzü sayesinde karışıklıktan kurtularak işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar. Bu nedenle zaman ve maliyetten tasarruf edilmiş olur.

Vinchin Backup & Recovery, dünyanın en iyi sanallaştırma firmaları tarafından takdir almıştır. VMware Ready, Citrix Ready, RedHat gibi kuruluşlar dahil olmak üzere IT alanında kendini kanıtlamış bir çok kuruluştan sertifika almıştır. Markalar ve işletmeler sanallaştırma ortamlarını korumak ve olası proje risklerini azaltmak için yeni nesil Vinchin yedekleme yazılımının tüm avantajlarından yararlanabilir.

Sanal Makineler İçin Hızlı ve Güvenilir Koruma

  • Görüntü Tabanlı, Aracısız Yedekleme
  • Akıllı Yedekleme Stratejisi
  • Hızlı Incremental Yedekleme
  • Çok Kullanımlı Aktarım
  • LAN-Free Yedekleme ve Kurtarma
  • Asgari Depolama Alanı Kullanımı

Yedeklerinizi Uzak Ofiste veya Bulutta Saklayın

  • Uzak Ofis / Merkez Ofis Yedeklerinizi Merkez ofiste veya Uzak Ofiste depolayabilir aynı zamanda geri dönebilirsiniz.
  • Depolama Dosyalarınızı Bulutta yedekleyebilirsiniz. Yerel yedeğin yok edilmesi durumunda bulut yedekten anında geri dönebilirsiniz. Vinchin AWS S3 ve AlibabaCloud’u destekler.
Vinchin platform geçiş

Kolay Arayüz İle Tek Merkezden Yönetim

vinchin backup panel

Vinchin Backup Kolay Web Konsolu

  • Kolay arayüz sayesinde tüm backup ve revovery işlemlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Kolay arayüz yönetimi ile yedekleme, kurtarma, kopyalama ve arşivleme görevlerini yapılandırabilirsiniz.

Vinchin Backup ile Hızlı VM Kurtarma

Vinchin Backup & Recovery ile, orijinal yedekleme dataları üzerinde herhangi bir etki olmaksızın VM’nin tamamını herhangi bir geri yükleme noktasından anında kurtarabilirsiniz. Tekilleştirilmiş veya sıkıştırılmış tüm yedeklemeler kurtarılabilir. Yedekleme verilerinin kullanılabilirliğini doğrulamak için temel bir işlevinin olmasının yanı sıra, felaket veya sistem arızasının sebep olduğu önemli iş kesintisi kayıplarını da en aza indirir.

Vinchin Backup Uzak Yedekleme


Site/Şube

 

Local sunucu yedeklerinizi uzak DR merkezine kopyalayabilir veya uzak ofisten merkez ofisinize kopyalayabilirsiniz. Birincil yedeklemenizin olduğu merkezde herhangi bir olağanüstü durum meydana geldiğinde, sanal makineyi uzak ofise kurtarmak için doğrudan uzak ofis yedek kopyayı kullanabilirsiniz. Ayrıca yedek kopyayı tesis dışından merkez ofise geri aktarabilir ve VM’yi tesise kurtarabilirsiniz.

Vinchin ile Yedeklerinizi Buluta Arşivleyin

3-2-1 Stratejisi Verilerinizi hem merkezde, hem uzak ofislerinizde,hem de Türkiye S3 cloud’da saklayabilir, güvenliginizi

üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Uzun süreli yedeklemeler için yerel yedekleme dosyasını Vinchin Backup Archive ve DR ile Cloud’a arşivleyebilirsiniz. Birincil yedeklemenin üretim verileriyle birlikte yok olması durumunda, sanal makine verilerini Cloud’daki arşivlenmiş yedekleme dosyasından geri aktarabilir ve merkez ofis üretim sistemine geri yükleyebilirsiniz. Vinchin, bulut arşiv hedefi olarak AWS S3 ve AlibabaCloud’u destekler.

 Dosya Yedekleme & Kurtarma

Vinchin Backup & Recovery kullanarak Sanal makineleri yedeklemenin yanı sıra, Windows ve Linux sunucunuzdaki dosyaları da yedekleyebilirsiniz. Hedef işletim sistemine yüklenen basit bir dosya yedekleme aracısı ile sunucu içindeki dosyalar kolayca yedeklenebilir ve geri yüklenebilir.

Vinchin backup dosya yedekleme

Tüm İş Yükleriniz İçin Hızlı, Güvenilir Yedekleme

Aracısız VM Yedekleme, tüm işletim sisteminin bir görüntüsünü oluşturarak VM’deki tüm dosyaları, uygulamaları ve işletim sistemi yapılandırmalarını yedekler. Sanal makineye herhangi bir aracı yüklemeye gerek kalmadan, sanal makineyi doğrudan hipervizör aracılığıyla koruyabilirsiniz.
Aracı-tabanlı Dosya Yedekleme (Windows & Linux), Veritabanı Yedekleme (Oracle DB, MySQL, SQL Server), hedef işletim sistemine yüklenen hafif bir yedekleme aracısı ile sunucu içindeki dosyalar ve veritabanları kolayca yedeklenebilir.
vinchin backup uyumluluk

Merkez ve Uzakta Güçlü Olağanüstü Durum Kurtarması

Vinchin Backup & Recovery, yedeklerinizi herhangi bir ikinci yere depolama ve uzakta depolama dahil olmak üzere farklı konumlara kopyalamanıza olanak tanır.
Yerinde üretim ortamınızda herhangi bir felaket meydana geldiğinde, işlerinizi kurtarmak için ikincil konumdaki yedek kopyayı doğrudan kullanabilirsiniz.

vinchin backup