Alt yapı kurulum ve kablolama izmir

Teknokta Bilişim olarak yeni veya mevcut lokasyonunuzdaki altyapı kablolamama, rack kabin düzenleme, rack kabin kurulum, patch panel sonlandırma, patch panel düzenleme, server kabinet kurulumu, sunucu odası kurulumları, rack kabin dizaynı, kabinet patch panel internet kablo çekim işlemleri, router kurulumu, switch kurulumu  kurulumu ve kablo sonlandırma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Tüm IT cihazlarınızın  sorunsuz bir network bağlantısı sağlayabilmesi için, düzgün dizayn edilmiş bir alt yapıya gereksinimi vardır. Bu nedenle kullanılacak kablo, patch panel vb ürünlerin seçiminde kalitesinede dikkat edilmesi gerekir. Düşük kaliteli ürünlerde network üzerinde anlık kopmalar ve iç network hızında problemler yaşanabilmektedir. Ayrıca her ne kadar kaliteli ürünler kullanılmış olsa da yanlış işçilik sonucunda benzer problemler ortaya çıkabilmektedir.

Teknokta bilişim olarak işlemlerimizi 3 adımda uyguluyoruz.

  • Mevcut veya yeni lokasyonda keşif çalışması yapıyoruz. Alt yapı ihtiyacınızı anlık olarak değil gelecek zamanda doğabilecek ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.
  • Projenin hayata geçirilmesi sırasında tüm işçiliğe özen gösteriyoruz.
  • Son aşamada patch panelde yapılan tüm sonlandırmaların haritasını çıkararak olası bir arıza durumunda hızlı ve nokta atışı ile sorunu gidererek iş sürekliliğinizin devamını sağlıyoruz.