Sophos Firewall

Sophos Firewall’un Xstream mimarisi, önemli SaaS, SD-WAN ve bulut uygulama trafiğinizi hızlandırırken ağınızı en son tehditlerden korur.

SD-WAN Xstream

Sophos Güvenlik Duvarı’ndaki en yeni SD-WAN yetenekleri, olağanüstü ağ performansı, esneklik ve dayanıklılık sağlar.

  • Xstream FastPath HızlandırmaXGS Serisi cihazlarda donanım şifreleme özelliklerinden tam olarak yararlanarak SD-WAN IPsec VPN tünel akışlarını hızlandırın.
  • Performansa Dayalı YönlendirmeWAN Link performansına (gecikme, titreşim, kayıp) dayalı olarak trafiğin yönlendirmesini ve yeniden yönlendirmesini gerçek zamanlı olarak sıfır etkiyle otomatik olarak optimize edin.
  • İşaretle ve Tıkla OrkestrasyonYalnızca birkaç tıklamayla tam tünel yedekliliği ile en karmaşık hub ve bağlı veya tam ağ SD-WAN yer paylaşımlı ağları kolayca kurun.

Güçlü Performans

XGS Serisi, günümüzün çeşitli, dağıtılmış ve şifreli ağları için ihtiyaç duyduğunuz korumaya güç sağlamak için her fiyat noktasında Xstream performansı sunar.

Xstream tarafından desteklenmektedir

Önemli SaaS, SD-WAN ve bulut trafiğinizi donanım düzeyinde hızlandırın ve boşaltın, aynı zamanda entegre Xstream Flow İşlemcileri ile TLS ve derin paket denetimi için performans alanı ekleyin.

Yüksek Hızlı Bağlantı

Yüksek hızlı bakır, fiber, Ethernet Üzerinden Güç (PoE) ve Wi-Fi için çok çeşitli eklenti modülleriyle güvenlik duvarınızın zaten çok yönlü bağlantı seçeneklerini özelleştirin.

Amaca Yönelik Performans

İçiniz rahat olsun, güvenlik duvarınız çift işlemci mimarisi, cömert bellek sağlama ve yüksek performanslı katı hal depolama ile en zorlu iş yüklerini işlemek için temelden amaca yönelik olarak tasarlanmıştır.

Merkezi Bulut Yönetimi

Sophos Central – Nihai siber güvenlik bulut yönetim platformu. Ücretsiz ve kolay.

  • Her Şeyi Yönetmek için Tek KonsolSophos Central, tüm Sophos ürünleriniz için tek bir bulut yönetim konsolu sağlar ve ek ücret ödemeden grup güvenlik duvarı yönetimi içerir.
  • Bulutta RaporlamaSophos Central, ağınızı zaman içinde analiz etmenize ve görselleştirmenize olanak tanıyan esnek raporlama araçlarıyla güvenlik duvarı günlük verilerinizi bulutta tutar.
  • Sıfır Dokunma DağıtımıSophos Central, Sophos Central’dan yeni Sophos Güvenlik Duvarı cihazlarını dokunmanıza gerek kalmadan kolayca dağıtmanızı sağlar.
Sophos Firewall Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Xstream tarafından desteklenmektedir

XGS Serisi güvenlik duvarları, iki dünyanın en iyilerini birleştirir: derin paket denetimi için yüksek performanslı, çok çekirdekli bir CPU’nun esnekliği ve akıllı uygulama hızlandırma için özel bir Xstream Akış İşlemcisinin performans avantajları.

Her Fiyat Noktasında Güçlü Koruma

Sophos Güvenlik Duvarı ve XGS Serisi, endüstrinin en iyi görünürlüğünü, korumasını ve performansını sunar. Küçük şube ofisinden dağıtılmış kuruluşa kadar, hiçbir uzlaşma koruması garanti edilmez.

Biz Edge’e sahibiz

Sophos Güvenlik Duvarı, çok çeşitli modüler donanım araçları, bulut ve sanal platform desteği ve SD-RED ve APX kablosuz erişim noktalarımız gibi güvenli erişim ucu cihazları ile ağınızı gitmesi gereken her yere götürebilir.

Sophos Firewall ile Güçlü Koruma ve Performans

Sophos Firewall ile Gizli Riskleri Ortaya Çıkarın Riskli etkinliklere, şüpheli trafiğe ve gelişmiş tehditlere karşı üstün görünürlük, ağlarınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza yardımcı olur. Sophos Firewall ile Bilinmeyen Tehditleri Durdur. Derin öğrenme ve izinsiz giriş önleme gibi güçlü yeni nesil koruma teknolojileri, kuruluşunuzu güvende tutar. Sophos Firewall ile Enfekte Sistemleri İzole Edin Otomatik tehdit yanıtı, tehditlerin yayılmasını durdurmak için ağınızdaki güvenliği ihlal edilmiş sistemleri anında tanımlar ve yalıtır.

  • TLS 1.3 Şifre ÇözmeHızlı ve etkili, kapsamlı istisnalarla en son standartları destekleyen akıllı TLS denetimi ve işinizi kolaylaştırmak için tıkla ve tıkla politika araçlarıyla devasa bir kör noktayı ortadan kaldırın.
  • Derin Paket DenetimiYeni nesil IPS, web koruması ve uygulama denetiminin yanı sıra SophosLabs Intelix tarafından desteklenen derin öğrenme ve korumalı alan dahil olmak üzere yüksek performanslı akışlı derin paket denetimi ile en yeni fidye yazılımlarını ve ihlalleri durdurun
  • Uygulama HızlandırmaSaaS, SD-WAN ve VoIP, video ve diğer güvenilir uygulamalar gibi bulut trafiğinizi otomatik olarak veya kendi ilkeleriniz aracılığıyla hızlandırın ve performansı optimize etmek için bunları Xstream FastPath’e yerleştirin.

İşletmenize uygun firewall teklifi almak için iletişime geçebilirsiniz