Bakım destek hizmetleri IT altyapısında hem donanımsal hemde yazılımsal çözümleri içermektedir.

SLA koşulları içerisinde verdiğimiz tüm hizmetlerde müşterilerimizi

IT alt yapısının sorunsuz bir şekilde sürdürülebilmesi için çalışmaktayız.

Bakım destek hizmetleri ile sunucu bakımları, bilgisayar bakımları,

sistem bakımları, uygulama bakımları ve teknik bakımlar sunmaktayız.

Sürdürülebilir ve kesintisiz bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile teknokta bilişim her daim sizlerle çalışmak için hazırdır.

IT Bakım Destek Hizmeti

IT Bakım destek hizmeti kapsamında IT altyapınız gözden geçirilerek oluşabilecek hataların önüne geçilmesi ve iş sürekliliğinin sağlanması hedeflenmektedir.  IT Bakım destek hizmetleri kapsamında fiziksel sunucu bakımları, fiziksel bilgisayar bakımları, işletim sistemi seviyesinde bakımlar, active directory, exchange, sanallaştırma sistemleri, uygulama bakımlarını kapsamaktadır.

Fiziksel Sunucu Bakımı

Fiziksel sunucu bakım destek hizmetleri kapsamında sunucunun tüm donanımsal bakımları yapılır. Fiziksel sunucunuzda herhangi bir arıza oluşmaması açısından gerekli tüm bakımların yapılması iş sürekliliği açısından önem arz etmektedir. İzmir sunucu bakım destek hizmetleri kapsamında tüm sunucularınızın bakım ve destek hizmetleri kapsamında hizmet alabilirsiniz. Yine sadece izmir sunucu bakımı olarak değil tüm türkiye geneline hizmet sağlamaktayız. Sözleşme kapsamına dahil edilen tüm sunucular için SLA uygulanmaktadır.

Bilgisayar Bakım

Bilgisayar bakım onarım hizmetleri kapsamında

Telefonda Destek Hizmeti

Sözleşme kapsamında; telefon ile gelen çağrılarda  müşterinin talebi ve destek koşulları kontrol edilir. Telefonda çözülebilir bir durum söz konusu ise, sorun çözülerek çağrı hizmeti sonlandırılır. Talep telefonda karşılanamıyor ise, müşteriye destek koşulları çerçevesinde, uzaktan bağlantı ile destek sağlanır.

telefonda bilgisayar tamiri
uzaktan bilgisayar desteği

Uzaktan Destek Hizmeti

Sözleşme koşulları kapsamında telefon ile çözülemeyen sorunlarda sunucu veya client istemcilere uzaktan bağlantı ile problemin giderilmesi amaçlanır. Sorun uzak bağlantı ile çözümlenemiyorsa yerinde servis için yönlendirme yapılır.

uzaktan bilgisayar desteği

Yerinde Destek Hizmeti

Sözleşme koşulları kapsamında telefonda veya uzaktan bağlantı ile çözülemeyen sorunlarda müşteri lokasyonuna gidilerek yerinde destek hizmeti sağlanır.Sla koşullarında belirlenen süreler içerisinde hizmet verilerek iş sürekliliğinin etkilenmemesi amaçlanır.

bilgisayar tamiri izmir