Notebook Teknik Servis

Notebook teknik servis olarak; marka model bağımsız tüm notebookların bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Notebook teknik servisi olarak önceliğimiz  müşteri memnuniyetidir. Notebook teknik servis hizmetimiz 3 aşamada gerçekleşmektedir.

  • Ücretsiz arıza tespiti
  • Arıza ile ilgili müşteri bilgilendirilmesi
  • Müşteri Onayı sonrası onarım işlemlerine başlanması.

Notebook tamiri konusunda deneyimli uzman ekibimiz tarafından cihaza ait anakart’ın şeması üzerinden devre takibi ve devre analizi yapılarak onarımlar gerçekleştirilir. Hiçbir elektronik cihaz dene yanıl yöntemi ile tamir edilmemektedir. Notebook tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda anti statik özelliği bulunmaktadır. Bu özellik notebook anakart onarımları sırasında elinizden veya onarım sırasında kullanılan cihaz üzerinden statik bir elektriğin anakart’a sıçrayarak daha büyük sorunların oluşmaması açısından yüksek önem taşımaktadır. Servisimizde yapılan tüm notebook anakart tamirleri servisimizce garanti altındadır. İzmir notebook servisi olarak onarımlarda yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Reballing

Reballing işlemi kısaca ayaksız tüm entegreler ve chipsetler için yapılmaktadır.
Çoğunlukta notebook cihazlarda karşılaşılan ekran kartı sorunları çözümü için Reballing işlemi denilen işlem ile yapılmaktadır. Reballing işlemi yapılmadan geçici çözümler ile bu işlemler yapılmaktadır. Bu çözümler sıcak hava tabancası veya fön makinesi ile yapılan ilkel ve geçici yöntemlerdir. Kesinlikle tavsiye etmediğimiz ve cihaza daha çok zarar veren yöntemlerdir. Ayrıca anakart ve ekran kartı tamir işlemlerinde chipset tamiri olarak geçmektedir. Chipset tamiri denilen işlem aslında Reballing işlemidir. Chipset tamiri denildiğinde çoğunlukla yapılan işlem aynıdır.

Diğer servislerden farklı olarak ekran kartı tamiri yaptığımız cihazlarda 3 ay içerisinde aynı sorunun 3 kez tekrarlaması durumunda 3.ay sonu dahi olsa para iadesi yapıyoruz.   Amacımız tamamen müşteri memnuniyetidir.  Yapılamayan cihazlardan ücret alınması konusunda hassas davranıyoruz.

Bizi instagramda takip edebilirsiniz