Macbook Trackpad Değişimi

Macbook trackpad değişimi servisimizde yapılmaktadır. Macbook trackpad değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Macbook trackpadiniz kendi kendine hareket ediyor veya çalışmıyorsa trackpadiniz arıza yapmış olabilir.

Macbook trackpad’ler onarımı sağlanamayan donanımlardan biridir. Bu nedenlemacbook trackpad değişimi yapılması gerekmektedir.

Macbook Trackpad Değişimi

Macbook Trackpad Kırıldı

Macbook trackpadler hassas cihazlardır. Küçük bir darbe sonucu kırılma oranları çok yüksektir.

Yine trakpad kırılmaları batarya şişmesinden kaynaklabilmektedir. Trackpad’in altında yer alan bataryalar uzun süre kullanımlar sonrasında şişme yapabilmektedir. Şişen bataryalarda değiştirilmediği için yukarı ve aşağıya doğru basınç yapmasından kaynaklı trackpad’in altından uyguladığı basınç ile kırılabilmektedir.

Macbook Trackpad Çalışmıyor

Macbook trackpad çalışmıyor ise öncelikle cihazınızı yeniden başlatın. Eğer sorununuz düzelmezse cihazın farklı bir trackpad ile denenmesi gerekmektedir. Macbook trackpad çalışmıyor yada touchpad atlama yapıyorsa kesinlikle değiştirilmesini önermekteyiz.

Macbook Air Touchpad Çalışmıyor

Macbook air touchpad çalışmıyor ise yapabileceğiniz ilk deneme macbook cihazınızı yeniden başlatmak olacaktır. Servisimizde macbook air touchpad değişimleri yapılmaktadır.

Macbook Trackpad Kendi Kendine Hareket Ediyor

Macbook trackpadiniz kendi kendine hareket ediyorsa trackpadiniz arızalanmış olabilir.

Macbook Pro Touchpad Çalışmıyor

Macbook pro touchpad çalışmıyor ise öncelikle cihazınızı yeniden başlatın. Trackpad üzerinde hiçbir hareket belirtisi yok ise macbook pro touchpadiniz arıza yapmış olabilir.

Servisimizde macbook pro touchpad değişimleri yapılmaktadır.

MacBook touchpad tıklamıyor

Macbook touchpad tıklanmıyor ise bu sorunun birkaç nedeni olabilir. Macbook touchpadiniz sıvı hasarından dolayı çalışmıyor olabilir. Bu durumda touchpadinizin değişmesi gerekmektedir.

Macbook touchpad tıklanmıyor ise 2.bir sorun batarya şişmesi kaynaklı olabilir. Bu durumda cihazın alt kapağını açıp genel kontrol sağlamak olacaktır.

yine macbook touchpad tıklanmama sorunlarından birisi trackpad flex kablosu kaynaklı yaşanıyor olabilir. Yine bu durumda da cihazın açılarak farklı bir trackpad flex kablo ile denenmesi gerekmektedir.

Macbook Touchpad Ses Yapıyor.

Macbook touchpad ses yapıyor ise yani touchpad e dokunduğunuzda çok fazla yerinden oynama varsa yüksek oranda macbook touchpadin altında yer alan vida ayarı kaynaklı olabilir. Macbook touchpad ses sorunu için cihazınızı kendiniz açmayınız. Çünkü yanlışlıkla cihaza zarar verebilirsiniz. Bu tip durumlar ile sık sık karşılaşıyoruz.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.