Macbook Teknik Servis

 

Macbook teknik servis olarak macbook cihazlarınızla ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

yalnızca izmir macbook teknik servis olarak değil tüm türkiyeye hizmet vermekteyiz. Macbook teknik servis olarak başlıca aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Yine ayrıca servisimize aynı sorunla 3 ay içerisinde 3 kez gelen tüm cihazlar ücret iadesi yapıyoruz.

 1.  Macbook Anakart Tamiri
 2. Macbook Anakart Değişimi
 3. Macbook Ekran Değişimi
 4. Macbook Topcase Değişimi
 5. Macbook Trackpad Değişimi
 6. Macbook SSD Değişimi
 7. Macbook SSD Upgrade işlemleri
 8. Macbook Batarya Değişimi
 9. Macbook Klavye Değişimi
 10. Macbook Şarj cihazı tamiri

Macbook Tamiri

İzmir macbook servisi

olarak macbook tamiri , macbook pro tamiri, macbook air tamiri ve imac tamiri, imac upgrade işlemleri  bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Macbook anakart tamiri konusunda deneyimli uzman ekibimiz tarafından  cihaza ait anakartın şeması üzerinden devre takibi ve devre analizi yapılarak macbook anakart onarımları gerçekleştirilir. Macbook anakart tamirlerinde ve diğer tüm işlemlerde garanti kapsamında yapılır. Kullanılan tüm parçalar orijinal ürünlerdir.

Macbook teknik servisi olarak önceliğimiz  müşteri memnuniyetidir. Macbook tamiri servis hizmetimiz 3 aşamada gerçekleşmektedir.

 • Ücretsiz arıza tespiti
 • Arıza ile ilgili müşteri bilgilendirilmesi
 • Müşteri onayı sonrası onarım işlemlerine başlanması.

Hiçbir elektronik cihaz dene yanıl yöntemi ile tamir edilmemektedir.Macbook anakart tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özelliği bulunmaktadır.

Bu özellik macbook anakart onarımları sırasında elinizden veya onarım sırasında kullanılan cihaz üzerinden statik bir elektriğin anakarta sıçrayarak daha büyük sorunların oluşmaması açısından yüksek önem taşımaktadır.

Bu nedenle teknokta bilişim olarak macbook anakart tamirlerinde yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz.

macbook anakart değişimi izmir
macbook tamiri

Macbook Anakart değişimi

Macbook Anakart Değişimi

Macbook Anakart Değişimi Servisimizde Yapılmaktadır. Fakat önceliğimiz macbook  anakartların onarımı sağlayarak yeni anakart maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlamaktır. Onarılamaz durumdaki macbook anakartlar için değişim işlemi yapılmaktadır. Macbook anakart değişimi işlemleri birebir orijinal macbook anakartlar ile değiştirilmektedir. Macbook anakart durumlarına bağlı olarak 6 ay ile 12 ay arasında garanti vermekteyiz. Macbook anakart değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Macbook Anakart Tamiri

Macbook Anakart Tamiri

Macbook Anakart Tamiri İşlemleri Servisimizde Gerçekleştirilmektedir.

Macbook anakart tamir işlemleri ilgili cihazın şema ve board görüntüsü karşılaştırılması ile yapılmaktadır.

macbook anakart tamiri dene yanıl yöntemi ile tamir edilmemektedir.Macbook anakart tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özelliği bulunmaktadır.

Bu özellik macbook anakart onarımları sırasında elinizden veya onarım sırasında kullanılan cihaz üzerinden statik bir elektriğin anakarta sıçrayarak daha büyük sorunların oluşmaması açısından yüksek önem taşımaktadır.

Bu nedenle teknokta bilişim olarak macbook anakart tamirlerinde yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz.

izmir macbook anakart tamiri denildiğinde Teknokta Bilişim Yanınızda. Tüm Türkiye genelinden Ücretsiz Kargo ile Cihazlarınızı Bize Ulaştırabilirsiniz.

Macbook Ekran Değişimi

Macbook Ekran Değişimi

Macbook menteşe tamiri, macbook ekran kırılması vb sebeblerden macbook ekranında oluşan arızaları servisimizde kontrol ediyor ve değişimlerini sağlıyoruz. Macbook ekran değişimleri ve macbook ekran kasa değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Macbook ekran değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macbook Klavye Değişimi

Macbook klavye Değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Servisimizde macbook klavye, macbook pro klavye, macbook air klavye değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Macbook klavye değişimleri normal notebooklara göre daha zor ve uğraştırıcıdır. Normal cihazlarda üst kasa üzerinden değişim yapılırken macbooklarda klavye değişim işlemi cihazın komple sökülmesi ile gerçekleştirilmektedir. Macbook klavye değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macbook Batarya Değişimi

Macbook Batarya Değişimi

Servisimizde macbook batarya değişim işlemlerini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda orijinal ve muadil olarak gerçekleştirmekteyiz. Macbook batarya değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macbook Hoparlör Değişimi

Servisimizde macbook hoparlör değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Macbook hoparlör değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macbook Ssd Değişimi

Macbook SSD Değişimi

Macbook ssd disk değişimi, cihazınızın performansını gözle görülür bir şekilde arttırmaktadır. her macbook cihaz üzerindeki ssd disk yuvası farklılık göstermektedir.
Bazı macbook modellerde ssd disk çeviri ile daha uygun maliyetlerde ssd disk değişimi mümkün olabilmektedir. Genel olarak aşağıdaki modellerde ssd disk değişimi yapılmaktadır.

 • Macbook SSD değişimi
 • Macbook Pro SSD değişimi
 • Macbook Air SSD değişimi
 • IMAC SSD değişimi

Macbook ssd disk değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macbook Ram Yükseltme

Macbook ram yükseltme

işlemi anakartın modeline ve anakart üzerinde hali hazırda çalışan ram ‘e göre değişiklik göstermektedir. Bazı macbook modeller ram seçtiği için piyasada bulunan standart modellerde çalışmama ihtimali oluşacaktır. Bu nedenle macbook uyumlu ram takılması gerekmektedir.

Macbook ram uyumluluğu ve macbook ram yükseltme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macbook Adaptör Kablo Değişimi

MacBook MagSafe Şarj Kablosu Tamiri

Macbook adaptör kablo değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Orijinal şarj cihazı fiyatları yüksek olmasından kaynaklı magsafe adaptör kablo değişim işlemleri daha uygun maliyetlerde gerçekleştirmekteyiz.

Macbook adaptör kablo değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iMac Tamiri

iMac teknik servis olarak;  imac tamiri, imac bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. IMAC cihazlarda en çok karşılaşılan arızalardan biri  imac ekran kartı arızalarıdır. İmac tamiri kapsamında imac power kart tamiri, imac anakart tamiri ve imac ekran kartı tamiri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. imac fan bakım işleminin yapılmadığı durumlarda imac ekran kartı sorunlarına yol açabilmektedir.
IMAC teknik servisi olarak önceliğimiz  müşteri memnuniyetidir.

iMac Ram Yükseltme

imac ram yükseltme işlemi cihazınızın modeline ve imac anakart üzerinde hali hazırda çalışan ram ‘e göre değişiklik göstermektedir.

Ram uyumluluğu ve imac ram yükseltme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iMac Ekran Kartı Onarımı

imac ekran kartı tamiri uzun süre kullanımlardan sıcaklık ve aşırı tozlanmadan kaynaklı imac ekran kartlarında arızalar meydana gelebilmektedir. imac ekran kartı arızası yani kartın üzerinde bulunan chipsetin arızalanmasıdır. imac ekran kartı arızaları vb arıza durumlarında reballing işlemi uygulanarak ve bga cihazı yardımı ile imac ekran kartı tamirinin yapılması mümkündür.

Olası imac ekran kartı arızaları aşağıdaki gibidir.

 • Beyaz ekran
 • Görüntüde çizgiler oluşması
 • Açılışta sinyal sesi
 • Reset sorunu vb.

Teknokta Bilişim olarak önceliğimiz, mevcut imac ekran kartınızın onarılması yönündedir. Bu nedenle imac cihazlarınızı sorunsuz kullanabilmeniz için imac fan bakımlarının periyodik olarak yapılması cihaz ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır. IMAC ekran kartı tamir ve imac ekran kartı değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iMac Disk Değişimi

Teknokta Bilişim olarak imac cihazlarınızın disk değişimini yapmaktayız. imac disk değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iMac Anakart tamiri

İmac cihazlarınızın anakart onarım ve imac anakart değişim işlemlerinizi imac sağlamaktayız. imac anakart tamiri ve imac anakart değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iMac Ekran Değişimi

İmac cihazlarınızın ekran değişimlerini sağlamaktayız. Model değişikliği nedeni ile imac ekran değişim ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iMac Fan değişimi

İmac cihazlarda imac fan bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. imac fan temizliği yapılmadığı durumlarda imac ekran kartı arızalarına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle imac fan temizlik ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. imac fan temizliği ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

imac tamiri izmir