Macbook Tamiri

Macbook Tamiri İzmir | En İyi Macbook Servisi |

Macbook tamiri işlemlerinde %95 başarı sağlamaktayız.  Yalnızca macbook tamiri İzmir olarak değil tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Macbook cihazlarınızda yaşadığınız problemlerde teknokta bilişim olarak yanınızdayız. Macbook tamiri işlemlerinizde özenli ve titiz bir çalışma ile anakart onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Tüm macbook cihazların anakart tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İzmir macbook servisi olarak uygun ve orijinal parçalar ile destek sağlıyoruz.

Macbook tamiri, macbook ekran değişimi, macbook trackpad değişimi, macbook batarya değişimi, macbook trackpad değişimi, macbook topcase değişimi vb tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Şehir dışı gönderimlerde ise ücretsiz kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ulaştırabilirsiniz.

 

Macbook Pro tamiri

  • Macbook Air tamiri

Macbook teknik servisi olarak önceliğimiz  müşteri memnuniyetidir. Macbook tamiri servis hizmetimiz 3 aşamada gerçekleşmektedir.

  • Arıza tespiti
  • Arıza ile ilgili müşteri bilgilendirilmesi
  • Müşteri onayı sonrası onarım işlemlerine başlanması.

Macbook tamir işlemleri elektronik bilgi ve deneyimle yapılabilecek işlemlerdir. Hiçbir elektronik cihaz dene yanıl yöntemi ile tamir edilmemektedir. Macbook tamiri işlemleri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda anti statik özelliği bulunmaktadır.

Bu özellik macbook tamiri  sırasında elinizden veya onarım sırasında kullanılan cihaz üzerinden statik bir elektriğin macbook anakarta sıçrayarak daha büyük sorunların oluşmaması açısından yüksek önem taşımaktadır.

Bu nedenle macbook tamiri işlemlerinde yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz. izmir macbook tamiri denilince teknokta !

 

Diğer Macbook Tamir Hizmetlerimize Bu Link Üzerinden Ulaşabilirsiniz. Yine Ayrıca instagram Hesabımıza Bu Link Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

Macbook Açılmıyor

Macbook cihazınız açılmıyorsa bir kaç farklı sorundan kaynaklı olabilir. Bu sorunların en başında macbook adaptör kablo kopmalarından kaynaklanmaktadır.  Öncelikle farklı bir adaptör ile cihazınızı denemenizi tavsiye ederiz. Bu sorunun dışında daha önce sıvı teması olmuş bir macbook cihazda açılmıyor olabilir.

Macbook Kapanma Sorunu

Macbook kapanma sorunu; cihazınız belirli bir sürede veya ısındığında kapanıyorsa cihazınızın acilen bakıma ihtiyacı olduğu söyleyebiliriz.

Macbook cihazınız kapanıyorsa ilk olarak fan temizliği ve termal macun değişimlerinin yapılması gerekmektedir.

Harici ekran kartı olan modellerde fan temizliği ve termal macun bakımlarının yapılması çok önemlidir. Çünkü yüksek ısıdan dolayı ilk olarak ekran kartınız arıza yapma onarı çok yüksektir..

Macbook Şarj Işığı Yanıyor Fakat Açılmıyor

Macbook cihazınızın yeşil şarj ışığı yanıyor ve cihazınız açılmıyorsa macbook anakartınızda sorun olabilir. Bazı durumlarda ise batarya arızalarından dolayı bu tip problemlerde yaşanabilmektedir. Benzer sorunlar yine anakart üzerinde yaşanan elektronik kompanentlerin bozulmasından kaynaklanabilmektedir.

Macbook Şarj Işığı Yanmıyor

Macbook cihazınızın şarj ışığı yanmıyor ; Öncelikle farklı bir macbook şarj cihazı ile denemeniz gerekmektedir. Yine şarj soketi içerisinde toz ve kirden kaynaklı bu tip sorunlar yaşanabilmektedir.

Bunların dışında macbook cihazınızda anakart kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz macbook cihazın şarj ışığı yanmaması cihaz anakartına hiçbir şekilde voltaj dağılımının olmadığını göstermektedir. Bu tip sorunlar çözülmesi güç sorunlar arasında yer almaktadır.

Macbook Usb Çalışmıyor

Macbook cihazınıza arızalı bir usb takılması veya usb yuvası kırılması sonrasında usb girişlerinde arıza meydana gelebilmektedir.

Eğer tek bir usb girişi çalışmıyorsa bu sorun macbook usb soketi ile veya anakart üzerinde oluşan arızadan kaynaklı olabilir.

Eğer hiçbir usb girişiniz çalışmıyorsa bu sorun kesinlikle anakart kaynaklı bir sorun anlamına gelmektedir. Bu tip arızalar evde çözülebilecek arızalar değildir. Bu nedenle kesinlikle cihazınızı açmayınız.

Macbook Anakart Tamiri

Servisimizde tüm cihazların anakart onarım işlemleri yapılmaktadır.

Macbook anakart onarımları elektonik bilgi ve tecrübeye dayalı işlemlerdir. Anakart arızaların başında sıvı teması ve darbe sonucu oluşan arızalar gelir. Cihazınıza herhangi bir sıvı döküldüğünde macbook anakartınız zarar görecektir. Macbook anakart tamir işlemleri cihazın şema ve board görüntüleri ile yapılmaktadır. Anakart üzerine dökülen sıvılar macbook cihazınıza zarar verecektir. Her ne kadar sıvı teması sonrasında cihazınız çalışsada macbook cihazınızın içi temizlenmediği sürece belirli bir zaman sonra macbook anakartınızda oksitlenme ve elektronik parçalarda arızalar meydana gelebilmektedir.

Macbook Cihazı Servise Nasıl Gönderirim

Arızalı macbook cihazınızı ücretsiz olarak sürat kargo aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Kutu üzerine sürat kargo anlaşma numaramızın yazılması yeterlidir.

3 KEZ AYNI PROBLEM İLE SERVİSİMİZE GELEN CİHAZLARDA ÜCRET İADESİ YAPIYORUZ.

Diğer Onarımlarımız için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/teknoktabilisim/?hl=tr

Onarımlarımızdan yalnızca bir örnek olarak paylaşılmıştır.  A1706 Sıvı teması sonrası onarım işlemi

 

Macbook anakart tamiri