Macbook Pro Anakart Tamiri

Macbook pro anakart tamirinde kesin çözümler sunuyoruz.

Macbook pro anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Macbook pro anakart tamiri işlemlerinde yüksek performans sağlayarak yeniden kullanılması için elimizden geleni yapıyoruz. Macbook pro anakartları profesyonel ekipmanlarla tamir edilmemektedir. Macbook pro anakart tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özelliği bulunmaktadır.

Macbook pro anakart tamirinde statik bir elektriğin anakarta sıçramaması için tüm ekipmanlarımızda ESD özelliği bulunan cihazlar kullanılmaktadır.

Macbook pro anakart tamir işlemleri mikro düzeyde yapılmaktadır ve hassasiyet isteyen işlemlerdir. Bu nedenle macbook pro anakart tamir işlemleri dikkatli yapılması gereken işler arasındadır.

Bu nedenle teknokta bilişim olarak macbook pro anakart tamirlerinde müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Macbook Pro Anakart Onarımı

Teknokta bilişim olarak arızalı macbook pro anakartınızın tamir, bakım ve parça değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Macbook pro anakart tamir işlemlerinde yüksek verim sağlayarak sizleri yeni macbook pro anakart alım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Macbook pro anakart onarımlarımı yapacak kişi veya kişilerin elektronik bilgi ve tecrübeye sahip olması gerekmedir. Bu tip onarımlar yetkili apple servisinde kesinlikle yapılmaz. Garanti servislerinde yalnızca değişim yapılır. Hiçbir zaman onarım sağlanmaz ve bu nedenle yüksek değişim maliyetleri ile karşılaşabilirsiniz.  Elektronik onarımlar da ve macbook onarımlarında kesinlikle yan sanayi vb diye birşey söz konusu değildir. Arızalı parçalar orijinal veya karşılığı olan elektronik komponentler ile değiştirilir ve servisimizce yapılan tüm işlemlere garanti verilmektedir.

Macbook pro anakart tamiri izmir

Diğer Onarımlarımız için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/teknoktabilisim/?hl=tr

Onarımlarımızdan yalnızca bir örnek olarak paylaşılmıştır.  A1706 Sıvı teması sonrası onarım işlemi

 

Macbook anakart tamiri

Macbook Pro Anakart Neden Bozulur ?

Sıvı Teması Macbook Pro

Macbook pro üzerine bir sıvı döküldüğünde macbook pro  anakartına zarar verecektir. Macbook pro cihazlarda karşılaşılan en yüksek arıza durumu sıvı temaslarından kaynaklanmaktadır. Dökülen sıvı önemli olsada aslında önemsizdir. Çünkü macbook pro anakartınıza cihazınıza zarar verecektir.

ilk arıza yapan donanımların başında macbook pro klavyesi yer alır ve değişimini yapmak tek çaredir.

2. Olarak  sıvı macbook pro anakartınıza sızacak ve bataryasını çıkartamadığınız için bir parçaya hatta işlemci ve varsa ekran kartınıza zarar verecektir.

Darbe Alan Macbook Pro

Macbook Pronuz darbe aldıysa cihazınızı açmaya çalışmayın. Macbook pro cihazlar  darbelere dayanıksızlardır. Darbe alan bir macbook pro cihazda muhtemel ekran kırılması ve topcase yamulması ve anakart çatlamalarına neden olabilmektedir.

Macbook Pro Yanlış Adaptör Kullanımı

Macbook pro cihazların çalışma voltajları ve çekeceği akım miktarları bellidir. Macbook pro için adaptör cihazın magsafe 1, magsafe 2 veya yeni nesil

type-c ucuna göre ve cihazın alt kasada yer alan voltaj değerleri göre seçilmelidir.

izmir macbook pro anakart tamiri ve tüm türkiye genelinde ücretsiz kargo imkanı