Macbook Pro 14 2021 Klavye Değişimi

Macbook Pro 14 2021 Klavye Değişimi  servisimizde yapılmaktadır. Macbook klavyelerde ne yazık ki onarım sağlanamıyor. Bu nedenle Macbook Pro 14 2021 cihazınızın klavyesinin komple değişmesi gerekmektedir.

Macbook Pro 14 2021 Klavye Değişimi işçiliği zor ve zahmetlidir. Çünkü çoğu modelde klavye altında vida yoktur ve klavye topcase e perçinlenmiş durumdadır.

Macbook klavye değişimleri 2 şekilde yapılmaktadır. Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

  • Topcase Değişimi Olmadan Klavye Değişimi
  • Topcase İle Birlikte Komple Değişim

Macbook Pro 14 2021 Klavye Değişimi Ücreti

Macbook Pro 14 2021 Klavye Değişimi fiyatını net olarak belirtemiyoruz. Bu nedenden dolayı cihazın seri numarasını ve “A” ile başlayan model numarasını info@teknoktabilisim.com  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

Macbook Pro 14 2021 Klavye Tuşlar Basmıyor

Macbook Pro 14 2021 klavyenizin bazı tuşları basmıyorsa yapabileceğiniz çok fazla bir işlem bulunmuyor. Çünkü klavyenin alt tarafında flex yollardan oluşan bir katman vardır ve onarımı sağlanamaz. Tek çare Macbook klavyenizin değişmesidir.

Macbook Pro 14 2021 Klavye Sıvı Teması

Macbook Pro 14 2021 klavyenize herhangi bir sıvı dökülmesi durumunda cihazınızı hemen ters çevirin ve cihazınızı açma tuşuna basılı tutarak hemen kapatın ve kesinlikle açmaya çalışmayın ve şarja takmayın en kısa sürede en yakın servise gidin. Macbook Pro 14 2021 klavyeniz sıvı teması olduktan sonra kullanıcıların en çok yaptığı hatalar cihazı tekrar çalıştırmak oluyor. Bazen çok az sıvı dökülmüş olsa dahi gelecek dönemlerde klavyenizin bazı tuşları basmayacak veya anakarta sızan sıvı Macbook cihazınıza zarar verecektir.

Macbook Pro 14 2021 Klavye Değişimi Tuş Çökmesi

Macbook Pro 14 2021 Klavye değişimleri bilinçsiz servisler tarafından yapıldığında Macbook klavye tuşlarında çökme olduğu görülmektedir.

Macbook klavye değişimleri sonrasında klavye altına silikon karton ve benzeri maddeler koyularak sağlıksız işlemler yapılmaktadır.