Macbook Hoparlör Değişimi

Macbook  Hoparlör değişimi servisimizde yapılmaktadır. Macbook hoparlör değişimi için cihazın açılması gerekmektedir. Yeterli bilginiz yoksa bu işlemi kendiniz yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Macbook hoparlör değişimi için bizden de fiyat almayı unutmayın. Macbook hoparlör değişimi sonrasında yeniden aynı sorunu yaşamazsınız. Macbook hoparlör değişimleri birebir orijinal ürünlerle yapılmaktadır.

Macbook Hoparlör – Speaker Değişimi

Macbook cihazınızda sesi açtığınızda hoparlörünüzden ses çıkmıyor veya çızırtılı bir ses çıkıyorsa hoparlörünüzün değişme zamanı gelmiştir.

Macbook Hoparlör Cızırtı

Macbook hoparlörünüzde ses çızırtılı çıkıyorsa değişim zamanı gelmiş demektir. Kesinlikle tamir işlemi yaptırmayınız çünkü belirli bir zaman sonra macbook hoparlörünüzden yine cızırtılanma olacaktır. Bu nedenle değişim yapılması en sağlıklı yöntemdir.

Macbook Air Hoparlör

Macbook air hoparlörünüz eskisi kadar performanslı çalışmıyor ve kötü ses duymaya başladıysanız macbook air cihazının hoparlör değişim zamanı gelmiş demektir.

Macbook Air Hoparlör Değişim Ücreti

Macbook air hoparlör değişimi servisimizd yapılmaktadır. Macbook air hoparlör ücretleri model ve yıla bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Bu nedenden dolayı cihazın seri numarasını ve “A” ile başlayan model numarasını info@teknoktabilisim.com  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Macbook hoparlör değişimi