Macbook Anakart Değişimi

 

Macbook anakart değişimi;

 

Macbook anakart değişimi yapmadan önce müşterilerimizin arızalı macbook anakartları kontrol edilir. Macbook anakart değişimi öncesinde macbook anakart onarım işlemlerini deneyerek mevcut macbook anakartın yeniden kullanıma hazır hale getirmeyi deniyoruz. Macbook anakartı tamir olamayacak durumda olan anakartlar için değişim işlemi uyguluyoruz. Macbook anakart değişimi öncesinde mevcut macbook anakartlarlarınızın onarım işlemleri denenmektedir . Macbook anakart onarımı sağlanamayan cihazlar için macbook anakart değişim işlemi yapılmaktadır. Macbook anakart değişimi işlemleri birebir orijinal macbook anakartlar ile değiştirilmektedir. Macbook anakart durumlarına bağlı olarak 3 ay ile 6 ay arasında garanti vermekteyiz. Macbook anakart değişimleri tarafımızca yapılmaktadır. Macbook anakart değişimi sonrasında tüm donanımlar test edilerek müşteriye teslimi yapılır. Macbook anakart değişim fiyatları değişiklik göstermesi nedeniyle net fiyat belirtmek ne yazıkki mümkün olmamakta. Macbook anakart değişimi ile birlikte cihazınızın tüm bakımları yapılmış olacaktır.

 Değişim sağlanan tüm macbook anakartlar için tarafımızca garanti verilmektedir.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Macbook Anakart Değişimi Hangi Durumlarda Yapılmalıdır ?

Macbook anakart değişimi yapılması için macbook anakartınızın çok fazla hasar alması ve çok fazla yanmış parçaların olması durumunda gerçekleştirilebilir.

Macbook Anakart Değişimi Fiyatı

Macbook Anakart Değişim Ne kadar;

cihaz model ve yılına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle marka model ve “a” ile başlayan model kodunu info@teknoktabilisim.com  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz. Değişim yapılan tüm macbook anakartlar için servis garantisi verilmektedir.

Apple ürününüzün seri numarasını bulma :

Cihazının alt kasasında seri numarası yer almaktadır.

macbook seri numarası

 

Macbook Anakart Değişim Süresi

Macbook anakart değişim süresi servisimizde bulunan macbook anakart stoklarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Min 3 ile max 15  iş günü içerisinde macbook anakart değişim işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

 

Bizi instagramda Takip Etmeyi Unutmayın.

Macbook Pro Anakart Değişim

Macbook pro anakart değişimi ; model ve yılı bağımsız olarak tüm macbook anakart değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Farklı servislerde yanlış müdahaleler ile onarılamaz duruma gelmiş cihazlarınız için veya sıvı teması sonrası onarılamaz duruma gelen macbook pro cihazlarınız için anakart değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Macbook Pro Anakart Değişim Fiyatları

Macbook cihazlarda sadece tek bir model olmamasından kaynaklı maalesef bu konuda net fiyat veremiyoruz. Sizlere net fiyat verebilmemiz için cihaz seri numarası ve “A” ile başlayan model kodunu whatsapp hattımızdan bizlere göndermeniz sonrasında fiyatlandırma yapılacaktır.

Macbook anakart değişimi

Tüm Bölgelerden Ücretsiz Kargo

Cihazının kutuladıktan sonra kutu üzerine sürat kargo anlaşma numaramızı yazmanız yeterli olacaktır.