Macbook Air Anakart Tamiri

Macbook air anakart tamiri işlemlerinden güvenilir tek adres.

Macbook air anakart tamir işlemleri servisimizde yapılmaktadır. Macbook air anakart tamiri profesyonel ekipmanlarla tamir edilmemektedir. Macbook air anakart tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özelliği bulunmaktadır.

Macbook air anakart tamiri sırasında statik bir elektriğin anakarta sıçrayarak farklı sorunlara yol açmaması açısından yüksek önem taşımaktadır.

Macbook air anakart tamir işlemleri mikroskop ortamında yapılır ve hassasiyet isteyen işlemlerdir. Bu nedenle macbook air anakart tamir işlemleri dikkatli yapılması gereken işler arasındadır.

Bu nedenle teknokta bilişim olarak macbook air anakart tamirlerinde yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Macbook Air Anakart Onarımları

Teknokta bilişim olarak arızalı macbook air anakartınızın tamir, bakım ve parça değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Macbook air anakart tamir işlemlerinde yüksek verim sağlayarak sizleri yeni macbook air anakart alım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Macbook air anakart onarımlarını sağlayacak kişi yada kişilerin elektronik bilgisi olması gerekmedir. Bu tip onarımlar yetkili apple servisinde kesinlikle yapılmaz. Garanti servislerinde yalnızca değişim yapılır. Hiçbir zaman onarım sağlanmaz ve bu nedenle yüksek değişim maliyetleri ile karşılaşabilirsiniz.  Elektronik onarımlar da ve macbook onarımlarında kesinlikle yan sanayi vb diye birşey söz konusu değildir. Arızalı parçalar orijinal veya karşılığı olan elektronik komponentler ile değiştirilir ve servisimizce yapılan tüm işlemlere garanti verilmektedir.

Macbook anakart tamiri izmir

Diğer Onarımlarımız için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/teknoktabilisim/?hl=tr

Onarımlarımızdan yalnızca bir örnek olarak paylaşılmıştır.  A1706 Sıvı teması sonrası onarım işlemi

 

Macbook anakart tamiri

Macbook Air Anakart Neden Bozulur ?

Sıvı Teması Macbook Air

Macbook air üzerine bir sıvı dökülmesi durumunda macbook air anakartına zarar verecektir. Macbook air cihazlarda karşılaşılan en yüksek arıza durumu sıvı temaslarından kaynaklanmaktadır. Dökülen sıvının türü her ne kadar önemli olsada aslında önemsizdir. Çünkü cihazınıza zarar verecektir.

ilk arıza yapan donanımların başında macbook air klavyesi yer alır ve değişimini yapmak tek çaredir.

2. Olarak  sıvı macbook air anakartınıa sızacak ve bataryasını çıkartamadığınız için bir çok entegre, direnç hatta işlemci ve varsa ekran kartınıza zarar verecektir.

Darbe Alan Macbook Air

Macbook airiniz darbe aldıysa cihazınızı açmaya çalışmayın. Macbook air darbelere karşı dayanıksızlardır. Darbe alan bir macbook air cihazda muhtemel ekran kırılması ve topcase yamulması ve anakart çatlamalarına neden olabilmektedir.

Macbook Air Yanlış Adaptör Kullanımı

Macbook cihazların çalışma voltajları ve çekeceği akım miktarları bellidir. Seçilecek adaptör cihazın magsafe 1, magsafe 2 veya yeni nesil

type-c ucuna göre ve cihazın alt kasada yer alan voltaj değerleri göre seçilmelidir.

izmir macbook anakart tamiri ve tüm türkiye genelinde ücretsiz kargo imkanı