Macbook Air Anakart Değişimi

Macbook air anakart değişimi;

 

Macbook air anakartınızın değişimi yapmadan önce müşterilerimizin arızalı macbook air anakartları kontrol ediyoruz. Macbook air anakart değişimi öncesinde mevcut macbook air anakartın yeniden kullanıma hazır hale getirmeyi hedefliyoruz. Macbook air anakartı tamir olamayacak cihazlar için değişim işlemi başlatıyoruz. Macbook air anakart değişimi öncesinde mevcut anakartların onarım işlemleri denenmektedir . Macbook air anakart onarımı sağlanamayacak durumlar için macbook air anakart değişimi yapılmaktadır. Anakart değişim işlemleri birebir orijinal macbook anakartlar ile değiştirilmektedir. Macbook air anakart durumlarına bağlı olarak 3 ay ile 6 ay arasında garanti vermekteyiz. değişim işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.  Değişim sonrasında tüm donanımlar test edilerek müşteriye teslimi gerçekleştirilir. Air anakart değişim fiyatları değişiklik göstermesi nedeniyle net fiyat belirtmek ne yazıkki mümkün değildir. Macbook anakart değişimi ile birlikte cihazınızın tüm bakımları ücretsiz olarak yapılmış olacaktır.

 Değişim sağlanan tüm macbook anakartlar için tarafımızca garanti verilmektedir.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Macbook Air Anakart Değişimi Hangi Durumlarda Yapılmalıdır ?

Macbook air anakart değişimi yapılması için macbook anakartınızın çok fazla hasar alması ve çok fazla yanmış parçaların olması durumunda gerçekleştirilebilir.

Macbook Air Anakart Değişimi Fiyatı

Macbook Air Anakart Değişim Ne kadar;

Air cihazlarda model ve yılına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle marka model ve “a” ile başlayan model kodunu info@teknoktabilisim.com  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz. Değişim yapılan tüm macbook anakartlar için servis garantisi verilmektedir.

Apple ürününüzün seri numarasını bulma :

Cihazının alt kasasında seri numarası yer almaktadır.

macbook seri numarası

 

Macbook Air Anakart Değişim Süresi

Macbook air anakart değişim süresi stokta bulunan macbook anakart sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Min 3 ile max 7 iş günü içerisinde macbook air anakart değişim işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

 

Bizi instagramda Takip Etmeyi Unutmayın.

Macbook Pro Anakart Değişim

Macbook pro anakart değişimi ; model ve yılı bağımsız olarak tüm macbook anakart değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Farklı servislerde yanlış müdahaleler ile onarılamaz duruma gelmiş cihazlarınız için veya sıvı teması sonrası onarılamaz duruma gelen macbook pro cihazlarınız için anakart değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Macbook Pro Anakart Değişim Fiyatları

Macbook cihazlarda sadece tek bir model olmamasından kaynaklı maalesef bu konuda net fiyat veremiyoruz. Sizlere net fiyat verebilmemiz için cihaz seri numarası ve “A” ile başlayan model kodunu whatsapp hattımızdan bizlere göndermeniz sonrasında fiyatlandırma yapılacaktır.

Macbook anakart değişimi

Tüm Bölgelerden Ücretsiz Kargo

Cihazının kutuladıktan sonra kutu üzerine sürat kargo anlaşma numaramızı yazmanız yeterli olacaktır.