Macbook Adaptör Kablo Tamiri

Macbook adaptör kablo tamiri işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

macbook magsafe 1 ve macbook magsafe 2 kablo değişimleri yapılmaktadır.

Kullanıcıların en çok karşılaştığı sorunlar arasında yer alan macbook kablo kopması sorunu için kesin çözüm kablonun komple değişmesidir.

Macbook Adaptör kablo değişimi

Apple Şarj Kablosu Koptu

Apple şarj kablosu koptu şikayetiniz var ise doğru yerdesiniz. Kullanıcıların en çok başına gelen durumlardan biri olan apple şarj kablosu kopmasıdır. Bu gibi durumlarda adaptörünüzü fişe takmayın çünkü eğer kablo uçları kısa devrede kalır ve siz macbook adaptörünüzü fişe takarsanız adaptörünüzün komple bozulmasına sebebiyet verebilirsiniz

Macbook Şarj Aleti Temassızlık

Macbook şarj aleti temassızlık sorunu yaşıyorsanız adaptörünüz arıza yapmadan biran önce macbook şarj aletinizin kablosunu değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Çünkü değiştirilmeyen arızalı kablolar adaptörünüzün komple bozulmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle sizleri servisimize bekler veya ücretsiz kargo ile adaptörünüzü bize gönderebilirsiniz.

Macbook Adaptör Kablosu Koptu

Macbook Adaptör Kablo Tamiri , her ne kadar kopmasını engellemeye çalışsanızda günün sonunda mutlaka macbook adaptör kablonuzun koptuğunu biliyoruz.Macbook adaptör kablonuzu yeni bir magsafe adaptör kablosu ile değiştiriyoruz.

Macbook Adaptör Kablo Tamiri

Macbook adaptör kablo tamiri işlemi maalesef yapılamamaktadır. Macbook adaptör kablonuz kullanıma bağlı kopma – soyulmalar var ise macbook adaptör kablonuzun değişmesi gerekmektedir. Şarj cihazınız orijinal ise yeni bir şarj cihazı almak yerine macbook adaptörünüzün kablosunu değiştirerek hem yeni adaptör maliyetinden tasarruf etmiş olursunuz. Hemde orijinal şarj cihazınızı yeniden kullanabilirsiniz.

Magsafe 1 Kablo Değişimi

Magsafe 1 kablo değişimi Servisimizde yapılmaktadır. Macbook magsafe 1 adaptör kablo değişimi yapılmaktadır.

 

Magsafe 2 Kablo Değişimi

Magsafe 2 kablo değişimi servisimizde yapılmaktadır. Macbook magsafe 2 adaptör kablo değişimi yapılmaktadır.

 

Neden Tamir veya Değişim

Macbook adaptörünüz arıza yaptı ise apple üzerinden yeni adaptör fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederiz. Rakamların oldukça yüksek olduğunu görecekseniz. Bu nedenle arıza yapan orijinal macbook adaptörleriniz onarımlarını sağlayarak daha uygun çözümler sunuyoruz. Yeni bir macbook adaptör almanızı engellemiş ve orijinal adaptörünüzü kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Bizi instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.