Laptop Menteşe Tamiri

Kullanıcıların karşılaştıkları sorunlar arasında yer alan laptop menteşe tamir ve değişim işlemleri servisimizde yapılmaktadır. Laptop menteşe kırılmalarının önüne geçmek için yapılabilecek herhangi birşey yoktur. Bazı marka ve modellerde kronik olarak hep aynı yerden ve aynı şekilde kırıldığını söyleyebiliriz.

Laptop menteşe kırılmaları japonla külle yapılacak onarımlar değildir. Çünkü ekranı açtığınızda bütün yük menteşe ve vida yerlerine biner. Bu nedenle japonla yapılmaya çalışılan işlemler kesinlikle başarısız olacaktır.
Çoğu modelde aslında menteşe kırılmıyor. Menteşenin bağlı olduğu vida yerleri arka kasadan ayrılıp kopuyor. Bu tip onarımlar 2 şekilde çözümlenir. Menteşe vidalarının koptuğu bölüm alt kasa, üst kasa veya arka cover’ın komple değişmesi gerekir. Böyle bir durumda neredeyse komple değişim olacağı onarım maliyetleri yükselecektir. Yüksek maliyetlerin çıkmaması açısından bu tip işlemler için kullanılan özel bir yapıştırıcı ile onarım sağlıyoruz ve yaptığımız bu onarımlara garanti veriyoruz.

HP ENVY 6-1000et Menteşe Değişimi

Servisimizde HP ENVY 6-1000et menteşe değişimi ve onarım işlemleri yapılmaktadır.  HP ENVY 6 menteşe onarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lenovo z570 Menteşe Değişimi

Servisimizde lenovo z570 menteşe değişimi ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Yine çok karşılaştığımız modeller arasında yer almaktadır.

 

Lenovo 330 Menteşe Değişimi

Servisimizde lenovo 330-15ICH menteşe değişimi ve onarım işlemleri yapılmaktadır.Bu modelde ise sağ tarafta kırılma görülmektedir. Lenovo 330-15ICH menteşe değişim ve onarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Lenovo Y520 Menteşe Değişimi

Servisimizde lenovo y520 menteşe değişimi ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Lenovo y520 menteşe değişim ve onarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Samsung 510R Menteşe Değişimi

Servisimizde samsung 510r  menteşe değişimi ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Samsung 510r menteşe değişim ve onarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

lenovo 500-15ISK Menteşe Değişimi

Servisimizde lenovo 500-15isk menteşe değişimi ve onarım işlemleri yapılmaktadır.Bu modelde üst kasadan menteşe ayrılma sorunu yaşanmaktadır. lenovo 500-15isk menteşe onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Acer vx5-591g-74tc Menteşe Değişimi

Servisimizde Acer vx5-591g-74tc menteşe değişimi ve onarım işlemleri yapılmaktadır.Bu modelde çoğunlukta ekran tarafından kırılmalar olmaktadır.
Acer vx5-591g-74tc menteşe kırılması yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus Menteşe Değişimi

Servisimizde tüm asus marka cihazların menteşe onarım ve değişim işlemleri yapılmaktadır. Asus menteşe tamir işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Msi GP73 Leopard Menteşe Değişimi

Servisimizde Msi GP73 leopard 8RD menteşe değişimi ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Yine çok karşılaştığımız modeller arasında olan Msi GP73 leopard 8RD modeli için profesyonel onarımlar sağlamaktayız. Msi GP73 leopard 8RD menteşe kırılması çoğunlukta çift taraftan gerçekleşmektedir. Msi GP73 leopard menteşe onarımlarımıza servisimiz tarafından garanti verilmektedir.

 

Lenovo G570 Menteşe Değişimi

Servisimizde lenovo G570 menteşe değişimi ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Yine çok karşılaştığımız modeller arasında yer lenovo G570 menteşe  onarımlarını sağlamaktayız.

 

Lenovo ideapad 310-15ikb menteşe kırılması

Servisimizde lenovo 301-15ikb menteşe kırılma onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Lenovo 310-15ikb menteşe kırılmarında profesyonel onarımlar sağlayarak cihazınızı kullanılabilir hale getiriyoruz. Lenovo 310-15ikb modeli için whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Lenovo 310-15ikb menteşe onarımları garantili bir şekilde yapılmaktadır.

 

HP 15-AU111NT Menteşe Kırılması

Hp 15-AU111NT modelinde çoğunlukta kırılma sağ üst kasa bölgesinden olmaktadır. HP 15-AU111NT onarımı 2 şekilde yapılabilir. 1.üst klavye kasasının komple değişmesi 2. Durum  onarım sağlanması. Servisimizde yapılan tüm onarımlar garantilidir.

Monster Ekran Menteşesi Kırıldı

Servisimizde monster ekran menteşe kırılma onarımları gerçekleştirilmektedir. Kullanıcıların şikayetlerinin başında monster a5 modelinde kırılmalar gelmektedir. Hem monster a5 menteşe kırılması hemde diğer monster menteşe kırılmaları servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.
Monster ekran menteşe kırılması ile ilgili monster servise gittiğinizde fiyatların uygun olmadığını görecekseniz. Hiç bir yetkili serviste onarım sağlanmaz direkt olarak yenisi ile değişim yapılır. Bu nedenle yüksek maliyetler ile karşılaşabilirsiniz. Monster menteşe kırılmalarında yüksek verim sağlarak müşterilerimizin yeni alımlardan tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Laptop Menteşe Değişimi

Servisimizde marka model bağımsız tüm cihazlarınızın menteşe onarım ve menteşe değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Laptop menteşe değişim işlemlerinde bazı modellerde aslında menteşenin kendisi değil menteşe vida yuvalarından kırıldığını görüyoruz. Tabiki her cihaz için aynı durum geçerli değildir. Menteşenin kırıldığı durumlarda olabilmektedir. Menteşe değişim işlemleri için hem cihazın komple sökülmesi hemde üst ekran kasasının komple sökülmesi gerekli. Menteşesi kırılan bir cihazda menteşe değişimi yapsanız daha menteşe vida yuvalarının onarımı veya kasa değişimleri olmadan yapmış olduğunuz değişimin hiç bir anlamı olmayacaktır. Çünkü siz menteşeleri değiştirseniz bile menteşeleri sabitleyemezsiniz.

Laptop Menteşe Kırıldı

Laptop menteşe kırılmalarında biran önce onarım veya değişim yapılması gerekmektedir. Çünkü kırılan menteşeler ekranı zorlayabilir ve ekran kırılmasına yada lcd kablo ve wifi kablolarının kopmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle laptop menteşeniz kırıldı ise en kısa sürede onarım yaptırmanızı öneririz.

Laptop Menteşe Tamir Ücreti

Laptop cihazlarda çok farklı model olması ve menteşe onarımımı yoksa kapak değişimi mi olacağı belli olmadığı için net fiyatlandırma maalesef yapamıyoruz. Laptop menteşe tamir ücreti için bize kırık olan cihazınızın resimlerini whatsapp hattımızdan iletmeniz sonrasında ücretlendirme yapılacaktır.

Kullanıcıların yapmış olduğu diğer aramalar

  • Asus Laptop Menteşe Kırıldı
  • Casper Laptop Ekran Menteşesi Kırıldı
  • Asus Menteşe Tamiri
  • Monster Menteşe kırıldı
  • Dell Menteşe kırıldı