Laptop Anakart Değişimi

Laptop anakart değişim ve onarım işlemleri servisimizde yapılmaktadır. Laptop anakart değişimi öncesinde mevcut anakartınızın onarım işlemlerinin yapılıp yapılamadığı kontrol edilir. Eğer cihazınız onarım sağlanamaz durumda ise yeni bir anakart ile değişimi sağlanır. Laptop’un üzerindeki anakartın modeli ne ise aynı anakarttan takılmak zorundadır. Farklı bir anakartın kasaya monte edilmesi mümkün değildir. Örnek vermek gerekirse ford model bir aracın kapısı bmw ye olmayacağı gibi laptoplarda da böyle birşey mümkün değildir. Fakat cihazınız i3 işlemciye sahip bir cihazdır ve aynı modelin i5 ve i7 işlemcili modeli vardır. O zaman i3 yerine i7 işlemcili bir anakart ile değişimi mümkündür. Sadece aynı model için geçerlidir.

Laptop Anakart Değişim Ücreti

laptop anakart değişim ücretleri maalesef marka ve model değişikliği gösterdiği için net fiyat vermek zordur. Net fiyatlandırma için anakart koduna ihtiyaç bulunmaktadır. Laptop anakart değişim ücretleri ile ilgili bize info@teknoktabilisim.com  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

Laptop’u Servise Nasıl Gönderirim

Arızalı laptop cihazlarınızı sürat kargo aracılığı ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Yalnızca izmir laptop servisi olarak değil tüm türkiye geneline hizmet vermekteyiz