iMac SSD Yükseltme

imac ssd yükseltme işlemleri servisimizde gerçekleştirilmektedir. iMac ssd yükseltme işlemleri ile imac cihazınızın performansını arttırabilirsiniz. İmac cihazlarınızın upgrade işlemleri evde yapılabilecek bir işlem olmadığı gibi her servisin yapabileceği işlemler değildir. Yanlış işlemler yüzünden ekran kırılmaları anakart arızaları meydana gelebilmektedir. Bu nedenle cihazınızı her servise teslim etmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

imac cihazınız ssd disk ile hızlandırmanız mümkündür. Marka model bağımsız olarak istediğiniz marka olan bir ssd disk’i cihaz içerisine takabilmekteyiz. Takılan tüm SSD diskler 2 yıl garantilidir.

 

iMac SSD Takma Fiyatları

imac ssd takma ücretleri seçeçeğiniz disk markası ve boyutuna bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenden dolayı cihazın seri numarasını ve “A” ile başlayan model numarasını info@teknoktabilisim.com  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

İmac SSD Yükseltme İşlemleri

imac ssd yükseltme işlemleri içi servisimize gelen cihazlar söküldükten sonra komple kasa temizliği, anakart temizliği , fan temizliği ve yüksek kalitede termal macun kullanılarak toplanmaktadır. Bu işlemlerle birlikte ekran altından sökülen bantlar orijinal bantlar ile değiştirilmektedir. Kesinlikle çift taraflı vb bantlar kullanılmamaktadır. Bu tip bantlar cihazın bir sonraki söküm işlemlerinde cihaza zarar verebilmektedir.

İmac Yavaş Çalışıyor

İmac cihazınız artık işlemlerinize  yetişemiyorsa doğru yerdesiniz. İmac cihazınızı hızlandırmanın tek yolu imac cihazınıza ssd takmakdır.

Her ne kadar cihaza ram takarsanız takın ssd performansını almanız mümkün değildir. Fakat cihazınıza hem ssd hemde ram yükseltme işlemi yaparsanız imac cihazınızın performansı çok daha iyi olacaktır.

İmac SSD Farkı

imac cihazınızın ssd takıldığında nasıl  bir fark olduğunu görmek istermisiniz ?

cevabınız evet ise aşağıdaki videomuzu izlemenizi öneririz. Video sırasında aynı cihaz kullanılarak hem normal disk hemde ssd ile açılış hız farklarını göstermeye çalıştık.