iMac Ekran Değişimi

iMac ekran değişimi apple iMac cihazlarda darbe sonucu oluşan ekran çatlamaları veya kırılmaları oluşabilmektedir. Böyle bir durumda imac ekranınızın değişmesi gerekmektedir.

iMac ekran değişimleri cihaz model ve yılına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Eski tip imac cihazlarda ekran önünde ayrı bir koruyucu katman bulunurken yeni tip imac cihazlarda ekran ve ön panel komple kit olarak gelmektedir.

Servisimizde garantili imac ekran değişim işlemleri yapılmaktadır. Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

iMac Ekran Değişim Fiyatı

iMac ekran değişim fiyatları cihaz model ve yılına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenden dolayı cihazın seri numarasını ve “A” ile başlayan model numarasını info@teknoktabilisim.com  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

imac ekran değisimi

iMac Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir mi ?

iMac ekran değişimi donanımsal bir değişiklik olması ve sadece görüntü veren kısım olması nedeniyle bilgilerinizin silinmesi gibi bir durum ortaya çıkmamaktadır.

iMac Ekran Kırıldı

iMac ekran kırılması çok azda olsa karşılaştığımız sorular arasında yer almaktadır. imac ekran kırılması darbe,düşme ve bilinçsiz yapılan müdahaleler ile ortaya çıkmaktadır. Tabiki kazalar bu durumun dışında bırakılmalıdır. İmac ekran değişim işlemleri servisimizde gerçekleştirilmektedir.

 

iMac seri numarasını nerede yazıyor ?

iMac’inize ait donanım, yazılımı ve ağ hakkındaki bilgileri görmel için Sistem Bilgileri uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sistem Bilgileri, ağ ve harici aygıtlar dahil Mac’inizin donanımı ve yazılımı hakkında ayrıntılı teknik özellikler ve başka bilgiler sunar. Bazı OS X sürümlerinde “istem Bilgisi Verici olarak adlandırılır.

Apple menüsü > Bu Mac Hakkında’yı seçin. Bu işlem, Mac’inizin modeli, işlemcisi, belleği, seri numarası ve macOS sürümü dahil olmak üzere Mac’inizle ilgili tüm bilgileri görüntüler. Sistem Bilgileri  daha fazla ayrıntıyı görmek için Sistem Raporu düğmesini tıklayın.

mac seri numarası bulma
imac seri no bulma

iMac Cihazı Servise Nasıl Gönderirim ?

iMac ekran değişimi yapılacak olan cihazınızı ücretsiz olarak sürat kargo aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Kutu üzerine sürat kargo anlaşma numaramızın yazılması yeterlidir.

ucretsiz-kargo-gorsel