BİLGİSAYAR TAMİRİ

Teknokta Bilişim olarak marka model bağımsız tüm bilgisayarların bakım onarım ve parça değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İzmir başta olmak üzere tüm türkiyenin her ilindeki müşterilerimize destek vermekteyiz. En yakın bilgisayarcı olarak sizlere en kısa sürede hizmet sağlıyoruz.  Notebook tamiri veya notebook servisi denildiğinde teknokta bilişim olarak hizmet veriyoruz.

Laptop tamiri, Chipset tamiri, ekran kartı tamiri, usb soket değişimi, monitör tamiri, anakart değişimi, ekran değişimi, notebook klavye değişimi, notebook disk değişimi, notebook ram değişimi, notebook lcd değişimi, notebook menteşe tamiri, notebook batarya değişimi, reballing işlemi, notebook anakart tamiri bir çok elektronik onarımları gerçekleştiriyoruz.

Macbook anakart tamiri, macbook klavye değişimi, macbook ekran değişimi, macbook trackpad değişimi, macbook ssd yükseltme, macbook batarya değişimi, macbook topcase değişimi, ,imac ssd yükseltme, imac ekran kartı tamiri, imac anakart tamiri, imac chipset değişim işlemleride servisimizde yapılmaktadır.